Nowość w Metalplast Karo Złotów – okucie obwodowe KARO SUW

26.11.2010

Firma Metalplast Karo Złotów S.A realizując planowe działania, wzbogaciła asortyment swoich produktów, wprowadzając nowy rodzaj okucia obwodowego do okien i drzwi uchylno przesuwnych – KARO SUW.

Okucie obwodowe Karo SUW służy do zamykania, uchylania i przesuwania skrzydeł okiennych równolegle do płaszczyzny ościeżnicy w oknach drewnianych i tworzywowych.

KARO SUW stanowi perfekcyjne i innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne w pomieszczeniach, w których zastosowanie tradycyjnych konstrukcji okien jest niemożliwe bądź jest w znacznym stopniu utrudnione, np. mała powierzchnia pomieszczenia. Zaoszczędzona w ten sposób powierzchnia pozwala na swobodną aranżację wnętrza.

Dodatkową zaletą jest lekkość i wygoda w obsłudze. Przez ustawienie klamki w odpowiednim położeniu można uchylać i przesuwać zarówno okna, jak i masywne skrzydła drzwi balkonowych z drewna i PCV.
Okucia KARO SUW przeznaczone są do skrzydeł przesuwnych o maksymalnym ciężarze do 130 kg, szerokości od 640 do 1600 (mm), do wysokości od 750 do 2400 (mm).

Nowe okucie gwarantuje wysoką jakość, w finalnym produkcie solidną konstrukcję, długą żywotność, niezawodność eksploatacji oraz bezpieczeństwo.