Jubileusz 40-lecia ROMB S.A.

02.09.2014

Szanowni Państwo!

Nasza firma obchodzi w tym roku 40. rocznicę istnienia. Bogata historia stanowi dla nas doskonały fundament – wiele się nauczyliśmy przez minione 40 lat.

Zachęcam do zapoznania się z historią naszego zakładu zamieszczoną między innymi na niniejszej stronie. Prezentujemy tu wybrane wydarzenia – początki budowy, prace nad okuciem ROMB, prywatyzację, a także kolejne wdrożenia produktów i wykorzystywanych technologii.

„Nasza przeszłość nadaje kształt naszej przyszłości.” – to słowa jednego z wybitnych, polskich humanistów. Jesteśmy dojrzałą firmą, świadomą historii, która nas ukształtowała lecz jednocześnie ukierunkowaną na przyszłość i otwartą na zmiany. Właśnie dlatego, bogatsi w doświadczenia, sukcesywnie zwiększając nasz udział na światowych rynkach dojrzeliśmy do decyzji o zmianie nazwy naszej spółki. Wybraliśmy krótką, łatwo rozpoznawalną nazwę, jednoznacznie skojarzoną z naszym flagowym produktem. Pożegnaliśmy się z nazwą Metalplast Karo Złotów S.A. na rzecz nazwy ROMB S.A.

Dziękując byłym i obecnym Pracownikom zakładu za codzienny trud i energię włożoną w rozwój naszej fabryki, serdecznie zapraszam do zapoznania się z jej historią!

Prezes Zarządu ROMB S.A.

Dariusz Filipowicz

naglowek