Zawieszkowy

Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Wizualna ocena jakości ocynkowanych detali
  • Optymalne wykorzystanie urządzeń
  • Odpowiedzialność za prawidłowe zawieszanie detali
  • Odpowiedzialność za prawidłową obsługę i ocenę stanu technicznego zawieszek

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace
  • Pracowitość, rzetelność, zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość szkoleń i awansu zawodowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Zawieszkowy

Adres e-mail: romb.rekrutacja@grupakety.com
Adres pocztowy: ul. Kujańska 10 e, 77-400 Złotów

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.