SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY/ EKSPORTU

miejsce pracy: siedziba Spółki Złotów

Opis stanowiska:

  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • realizacja działań sprzedażowych
  • przygotowanie wycen i ofert techniczno – handlowych
  • bieżąca obsługa oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów związanych z eksportem produktów
  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • przygotowanie raportów sprzedażowych – analiza wyników sprzedaży
  • nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • obsługa reklamacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka rosyjskiego
  • znajomość przepisów celnych / taryfikacji
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość MS Office
  • dyspozycyjność, silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • możliwość szkoleń
  • pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Adres e-mail: romb.rekrutacja@grupakety.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ROMB S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy ROMB S.A. może nastąpić bez mojej zgody.

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.