Planista

Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie procesu tworzenia planów produkcyjnych
  • harmonogramowanie zleceń produkcyjnych
  • planowanie zapotrzebowania materiałowego
  • analizowanie i raportowanie poziomu realizacji zleceń produkcyjnych
  • wspomaganie procesu raportowania produkcji w systemie AGILERO
  • zbieranie i raportowanie danych niezbędnych do opracowywania planów produkcji
  • przygotowywanie raportów i analiz produkcyjnych
  • aktualizacja danych w systemie ERP

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe
  • znajomość MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • możliwość szkoleń i awansu zawodowego
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Planista

Adres e-mail: romb.rekrutacja@grupakety.com
Adres pocztowy: ul. Kujańska 10 e, 77-400 Złotów

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.