OPERATOR PIŁ STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe realizowanie procesów na piłach CNC według ustalonego procesu technologicznego
  • Dbanie o terminowe wykonywanie prac
  • Raportowanie wykonanych prac

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Umiejętność czytania rysunków  technicznych
  • Dyspozycyjność, silna motywacja do pracy
  • Pracowitość, rzetelność, dokładność, zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szkoleń i awansu zawodowego
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem:
Operator pił sterowanych numerycznie

Adres e-mail: romb.rekrutacja@grupakety.com
Adres pocztowy: ul. Kujańska 10 e, 77-400 Złotów

Prosimy o przesłanie CV zawierającego: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest ROMB Spółka Akcyjna (Złotów, 77-400, ul. Kujańska 10E; tel.: +48 67 265 04 02), który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych tel. 790 215 608
Dane przetwarzane będą na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji, przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

Jeżeli wyrażona została zgoda, dane przetwarzane będą także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do czasu jej cofnięcia, do czego macie Państwo prawo w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem.

Odbiorcami danych będą podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług informatycznych.

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.