Młodszy Operator Produkcji

miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna w dziale produkcji na podstawie umowy o pracę

Oczekiwania:

  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace
  • Pracowitość, rzetelność, zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość szkoleń i awansu zawodowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Pracownik produkcji

Adres e-mail: romb.rekrutacja@grupakety.com
Adres pocztowy: ul. Kujańska 10 e, 77-400 Złotów

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Prosimy o przesłanie CV zawierającego: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest ROMB Spółka Akcyjna (Złotów, 77-400, ul. Kujańska 10E; tel.: +48 67 265 04 02), który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych tel. 790 215 608

Dane przetwarzane będą na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji, przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

Jeżeli wyrażona została zgoda, dane przetwarzane będą także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do czasu jej cofnięcia, do czego macie Państwo prawo w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem.

Odbiorcami danych będą podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług informatycznych.

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.