Mechanik

Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Obowiązki:

  • Stałe monitorowanie stanu technicznego maszyn i instalacji technologicznych i reagowanie w terminie na nieprawidłowości;
  • Szybkie i skuteczne usuwanie zgłoszonych awarii, prewencyjne przeglądy techniczne
  • Proponowanie usprawniających rozwiązań technicznych;

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane ale nie warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu mechaniki maszyn
  • Znajomość układów pneumatycznych  i hydraulicznych
  • Dyspozycyjność, silna motywacja do pracy
  • Pracowitość, rzetelność, dokładność, zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość szkoleń i awansu zawodowego
  • karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Mechanik

Adres e-mail: romb.rekrutacja@grupakety.com
Adres pocztowy: ul. Kujańska 10 e, 77-400 Złotów

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.