Laborant analiz chemicznych

Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie badań, wzorcowań i pomiarów.
  • Prowadzenie i archiwizowanie zapisów wykonywanych badań, raportów z badań, zapisów, postępowania z próbkami lub obiektami badań, notatek.
  • Weryfikowanie dokumentacji badawczej i pomiarowej.
  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym wyposażenia, jego naprawą i modernizacją.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku laboranta
  • Dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace
  • Dyspozycyjność, silna motywacja do pracy
  • Pracowitość, rzetelność, dokładność, zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość szkoleń i awansu zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Laborant

Adres e-mail: romb.rekrutacja@grupakety.com
Adres pocztowy: ul. Kujańska 10 e, 77-400 Złotów

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)„.