Kontroler finansowy

miejsce pracy: siedziba Spółki Złotów

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie budżetu spółki
  • Udziału w opracowywaniu strategii spółki
  • Sporządzania dokumentacji cen transakcyjnych.
  • Raportowanie procesów finansowych.
  • Sporządzanie kalkulacji kosztowych.
  • Analiza efektywności procesów inwestycyjnych.
  • Sporządzanie analiz ekonomicznych, interpretacji wyników oraz wybranych wskaźników operacyjnych.
  • Nadzór nad pracami inwentaryzacyjnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość mechanizmów rynkowych funkcjonujących w branży, oraz aktualnych przepisów i rozporządzeń
  • Umiejętność sterowania budżetem
  • Doświadczenie w przygotowaniu konsolidacji danych finansowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w pracy z systemami ERP
  • Biegła znajomość MS Office
  • Umiejętność myślenia logiczno – analitycznego
  • Umiejętność kierowania podległym zespołem
  • Dyspozycyjność, silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość szkoleń
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Kontroler finansowy

Adres e-mail: romb.rekrutacja@grupakety.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).