Firma

ROMB Spółka Akcyjna jest jedynym polskim producentem okuć obwiedniowych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Firma produkuje również nowoczesne jednopunktowe zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami Spółka oferuje także wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi.

Siedziba ROMB S.A.

Okucia marki ROMB to okucia do okien najnowszej generacji. Produkt ten, dzięki ciągłej innowacyjności oraz dbałości o jakość, jest obecnie jednym z najlepszych systemów oferowanych na rynku.

Jakość to dla nas priorytet. Do produkcji wyrobów stosujemy surowce o najlepszych parametrach. Jednocześnie nasz produkt nieustannie udoskonalamy pod kątem funkcjonalności. Okucia produkowane są w Polsce, dzięki czemu kontrole przeprowadzane są na każdym etapie produkcji. Okucia te spełniają najwyższe standardy zarówno jakościowe jak i estetyczne, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami, m.in. QM 328 nadanym przez niemiecki Instytut IFT Rosenheim.

W ofercie znajdą Państwo wszystkie rozwiązania potrzebne do produkcji okien i drzwi, m.in. rozwiązanie do okien łukowych, trapezowych, przesuwek, zamykaczy naświetli czy zamków. Szeroki asortyment czopów pozwala na dowolną konfigurację garniturów okuć. Przy stosunkowo małej liczbie elementów producent może dowolnie wyposażyć swoje okna np. w końcówki czy narożniki i zaczepy utrudniające włamanie. Szeroki zakres regulacji pozwala prawidłowo ustawić skrzydło nawet po wielu latach użytkowania. Elementy teflonowe, znalowe i stal o najwyższych parametrach trwałości pozwalają płynnie działać okuciom oraz udzielić wyjątkowo długiej gwarancji – 10 lat. Okucia obwiedniowe przystosowane są zarówno do ręcznego, jak i automatycznego okuwania.

Uniwersalność elementów pozwala okuwać okna wykonane z PVC, aluminium czy drewna, zmieniając tylko stronę zawiasową i zaczepową.

Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na fachową pomoc techniczną zarówno w kompletacji okuć okiennych, jak i samej produkcji okien. Swoim klientom zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, programy komputerowe oraz niezbędne narzędzia do montażu okuć. Dla stałych klientów oferujemy specjalne warunki współpracy powiązane z programami lojalnościowymi. Stabilność zakupów (ceny zawsze w PLN) oraz szybka realizacja zamówień pozwala zrealizować nawet największe kontrakty.

Nieustannie modernizujemy oferowane przez nas produkty mając na celu zadowolenie Klienta. Naszym flagowym hasłem jest: „BEZPIECZEŃSTWO I GWARANCJA JAKOŚCI”.

Oprócz produkcji okuć obwiedniowych firma świadczy szeroki zakres usług w zakresie Laboratorium Pomiarowo-Badawczego, Galwanizerni i Narzędziowni. W 2007 roku ROMB Spółka Akcyjna zmienił właściciela. Obecnie należy do firmy Aluprof S.A. – jednej z najbardziej innowacyjnych firm zajmujących się dystrybucją architektonicznych systemów aluminiowych. Poprzez przynależ- ność do Aluprof, Spółka ROMB S.A. weszła w strukturę giełdową spółki Grupa Kęty.

Znaczne nakłady inwestycyjne poczynione w ostatnich latach w zakresie rozwoju produktowego ROMB, jak również na nowe projekty, np. odlewnictwa akcesoriów dla systemów stolarki aluminiowej czy usług galwanizerskich i narzędziowych sprawiły, że Firma znacząco zwiększyła kooperację z firmami wewnątrz Grupy, jednocześnie budując coraz silniejszą pozycję na rynku krajowym.